مزایای کار در منزل

سوشال پیام

مزایای کار در منزل

 

 ما در دوره ای زندگی میکنیم که در آینده ای نزدیک کار در منزل برای بسیاری از مشاغل به سیاستی پیش فرض تبدیل میشود. اگر  در پی شروع کاری جدید هستید باید از هزینه های گزاف خودداری کنید و بدانید که بسیاری از افرادی که   کارهای کوچکی را استارت زده ‌ و کار خودشان را از خانه شروع کرده‌اند، به تدریج به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌اند.

دراین مطلب به چندمورد از دلایل کار درمنزل اشاره میکنیم;


 کاهش هزینه های فضای کاری
با توجه به متفاوت بودن شرایط مشاغل  در بسیاری از  شرکت ها برای هر کارمند اتاق مجزا در نظر گرفته نمیشود و اغلب در یک فضای باز در حال کار هستند.چون برای اختصاص دادن هر اتاق مجزا باید برای هرنفر هزینه گزافی پرداخت شود .شرکت‌ها با کاهش مبلمان اداری و اتاق‌های مجزا برای کارمندان‌شان به دنبال کاهش هزینه هستند ولی با این کار بهره‌وری کار آنها پایین خواهد آمد، پس اگر شما نیز در فکر به کارگیری لوازم اداری کمتر و فضای کوچک‌تر برای کارتان هستید، باید کاهش بهره‌وری کارتان را در نظر بگیرید.‌

کاهش رفت و آمد

 رفت وآمد به سرکار نیازمند وسایل حمل و نقل زیادی میباشد که موجب ترافیک و تضعیف انرژی میشود.از سوی دیگر از زمانی که صرف این رفت و آمدها می‌شود، می‌‌توان به صورت بهینه استفاده کرد. همین زمان را می‌توان صرف بالابردن آگاهی و خواندن مطالب و آموزش‌های مرتبط با شغل کرد.

کاهش بی‌حوصلگی
 یکی از مسائل مهم در کسب و کار بی‌حوصلگی کارمندان  است، با توجه به صورت گرفته  بر روی نیمی از کارکنان یک شرکت انجام داده‌اند، گفته می‌شود ‌اگر افراد در هنگام کارکردن در خانه کمتر بی‌حوصله ‌شوند، پس همین عامل به تنهایی دلیل خوبی برای تغییر سیاست محل کار از شرکت به منزل خواهد بود.

کاهش اثر گاز گلخانه ای
طی تحقیقات صورت گرفته کارکنان سیسکو با کارکردن از راه دور از انتشار 47320 تن گاز گلخانه‌ای جلوگیری کردند.” نه تنها کار شما در خانه سبب موفقیت کسب و کار شما خواهد شد، بلکه محیط زیست نیز نیاز دارد تا شما در منزل خود کار کنید.

افزایش بهره‌وری
 در برخی مشاغل  افراد با همکاری یکدیگر کارها را پیش میبرند که بازدهی بیشتری دارد .اما در حال حاضر وسایل ارتباطی بسیاری وجود دارد که امکان  دورکاری را فراهم میکنند. مانند وایت‌بردهای مجازی! و یا حضور افراد در یک کنفرانس مجازی نمونه‌ای از این ابزارهای دورکاری برای بهبود ارتباطات میان افراد است.

همراهی والدین و فرزند

یکی از مزیت‌های مهم امکان‌پذیر شدن کار کردن پدر و مادر در منزل، جذب افراد مستعدی‌ است که نمی‌توانند بیرون از منزل کار کنند و همچنین ایجاد یک رابطه سالم بین کارمند و کارفرما خواهد بود. برای مثال در خانواده‌ای که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند، پدر و مادر به راحتی می‌توانند علاوه بر مراقبت از نوزادشان کارهای خود را نیز انجام دهند.

کارکردن افراد بیمار
  در هنگام بیماری افراد به دلیل اینکه بیماری خود را به دیگر کارمندان انتقال ندهند به سرکار نمی آیند .حال اگر شما به کارمندان خود اجازه کار در منزل را بدهید، شخص بیمار در خانه خود کارش را انجام داده، بدون اینکه بیماری‌اش به دیگر کارکنان سرایت کند.

سامانه ارسال پیام SPAYAM  یک سامانه مدرن برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی واطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و ارسال پیام کوتاه میباشد. دیگر نگران خطوط بلک لیست نباشید محدود به هفتاد کاراکترهم نیستید.سوشال پیام دارای بانک شماره کل کشوربه تفکیک استان،شهر،همراه اول،ایرانسل،رده سنی،جنسیت،منطقه ای، کدپستی، اصناف و ارسال از روی نقشه با قدرت وکیفیت مناسب، پنل رایگان و پرداخت هزینه 8تومان برای پیام های دلیور شده آماه خدمت رسانی میباشد. بر حسب نیاز برخی مشتریان به ارسال پیام کوتاه ،این سرویس با شماره 50001299 و هزینه هر پیام 10.5 فعال میباشد.

با ما تماس بگیرید

09114088060

www.spayam.ir

عناوین مرتبط

مشاغل و ارسال پیامک ، اشتغال مولد و غیرمولد ،ارسال اس ام اس درسامانه رایگان spayam، نظرسنجی پیامکی سوشال پیام ، نمایندگی سوشال پیام، موثرترین روش تبلیغات IMC(ارتباطات)

امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 24 شهريور 1394ساعت 12:16 توسط سوشال پیام | تعداد بازديد : 1621 | |