عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

سوشال پیام

عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

 

امروزه استفاده از پیامک یرای تبلیغات در امور مختلف امری رایج است. اما بسیاری از صاحبان مشاغل به  نحوه استفاده صحیح از این روش  دقت نمیکنند. بسیاری از افراد با فرستادن پیامک های پی در پی  و متن های خسته کننده  در فواصل زمانی کوتاه، برای مخاطبین خود را ایجاد مزاحمت میکنند. سوشال پیام در این مطلب به روش لغو پیام های تبلیغاتی  اشاره میکند تا در صورت نیاز ازآن استفاده کنید.

پیام تبلیغاتی همراه اول

عدم دریافت پیامک تبلیغاتی بدلیل شکایات پی در پی مشترکین همراه اول به امکانات این اپراتور اضافه شد و با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی می توانند اقدام کنند و همچنین با ارسال عدد ۲ به شماره ۸۹۹۹ می توانید آنرا فعال نمایند ویا با شماره ۰۹۹۹۰ تماس حاصل فرمایند.

پیام تبلیغاتی ایرانسل

مشترکین ایرانسل برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک تبلیغاتی عدد 2 را بطور رایگان به شماره پیامکی ۵۰۰۵ و برای دریافت پیامهای تبلیغاتی عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایند و یا با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند و پس از برقراری ارتباط، درخواست خود را بیان نمایند.

برخی پیامها از خطوطی مانند شرکت ها و ادارات دولتی و مراکز حساس شامل بلک لیست نمی شوند و دریافت پیام از چنین مراکزی غیرفعال نمی شود چون پیام تبلیغاتی به حساب نمی آیند.

سامانه ارسال پیام SPAYAM  یک سامانه مدرن برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و ارسال پیام کوتاه میباشد. دیگر نگران خطوط بلک لیست نباشید محدود به هفتاد کاراکترهم نیستید.سوشال پیام دارای بانک شماره کل کشور به تفکیک استان، شهر، همراه اول، ایرانسل، رده سنی،جنسیت، منطقه ای، کدپستی، اصناف و ارسال از روی نقشه با قدرت وکیفیت مناسب، پنل رایگان و پرداخت هزینه 8 تومان برای پیام های دلیور شده آماه خدمت رسانی میباشد. بر حسب نیاز برخی مشتریان به ارسال پیام کوتاه ،این سرویس با شماره 50001299 و هزینه هر پیام 10.5 فعال میباشد.

با ما تماس بگیرید

09114088060

www.spayam.ir

 

عناوین مرتبط:

مزایای سامانه پیامکیبلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)تبلیغات پیامکی خاص با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شویدموفقیت در بازاریابی پیامکی

امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 29 شهريور 1394ساعت 14:07 توسط سوشال پیام | تعداد بازديد : 1795 | |